2017.04.07 švarinimo akcija “Mažieji gamtos sergėtojai”: “Lašiukų” grupės ugdytiniai rinko šiukšles Neries upės pakrantėje (Vilniaus m.). Išsirinkę vietas, kurias labiausiai reikia išvalyti, vaikai aktyviai ėmėsi darbo: šlavė, rinko šiukšles į maišus.
2017.04.07 švarinimo veikla “Gyvenu saugioje ir švarioje aplinkoje”: “Perliukų” grupės vaikai buvo skatinami išvalyti Neries upės pakrantę. Vaikai surinko stiklo šukes, plastiko ir skardinių pakuočių atliekas. Pririnkę pilnus maišus šiukšlių, vaikai džiaugėsi savo darbu ir vis dar žvalgėsi aplinkui: “Gal dar kur reikia sutvarkyti?”
2017-05-04 Gamtotyros veikla “Pažink, tyrinėk, eksperimentuok”: Neries upės pakrantėje “Perliukų” ir “Lašiukų” grupių vaikai stebėjo augalų vegetaciją, paukščių grįžimą, gyvūnijos pabudimą.
2017.05.17 “Perliukų” grupės vaikai padovanojo savo kūrybinę veiklą globojamam vandens telkiniui. Į Neries upę vaikai paleido pačių pagamintus iš gamtinės medžiagos laivelius. Kiekvienas laivelis buvo paleistas su vaikų žaismingais, nuoširdžiausiais palinkėjimais.

Dalyvių skaičius: 33 vaikai, 6 m., 2 pedagogės.
„Laimingo vandens“ akcijos – 2.