Piešėme piešinius apie švaraus vandens saugojimą, tvarkėme Rėkyvos ežero pakrantę, surinktas šiukšles išmetėme į atliekų rūšiavimo konteinerius.

Dalyvių skaičius: 26 mokiniai (2A, 2B klasė) 9m., 2 pedagogės.
„Laimingo vandens“ akcijos – 2.

 

 

Ankstesnis straipsnisKlaipėdos lopšelis-darželis ,,Želmenėlis”
Kitas straipsnisMarijampolės vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas”