Pasaulinei vandens dienai paminėti „Ežiukų”grupės auklėtoja parengė informacinį pranešimą su skaidrėmis ‘Vanduo – svarbus visiems”.
2017-04-06 „Ežiukų” ir „Boružėlių” grupių ugdytiniai dalyvavo atvirame renginyje „Mums smagu, kai aplink gražu”. Vaikai rinko šakas, puošė medžius, žaidė žaidimus.
2017-04-13 „Ežiukų” ir „Boružėlių” grupių ugdytiniai dalyvavo švarinimosi akcijoje „Neterškime upelio”. Vaikai švarino pakrantę, pastatė įspėjamuosius ženklus, pamėgdžiojo paukščių balsus, iš pienių kūrė lašelius, dėkojo vandenėliui už upelį tyrą…
Dalyvių skaičius: 40 vaikų, 4-5m., 4 pedagogės.
„Laimingo vandens“ akcijos – 2.



