Brangūs Žemės draugai,

„Gyvosios planetos“ „Apkabinkime Žemę“ ir „Laimingas vanduo“ komandos tęsia svajoti, kad ateis tas laikas, kai kiekviena mūsų diena taps dovana Žemei, kai kiekvienas žmogus suvoks, kad ir Jis yra neatsiejama Žmonijos dalis, prisiimanti atsakomybę už savo planetą.

Siūlome, susijungiant su kitomis šalimis, švęsti Žemės gimtadienį visą pavasarį – nuo 2020 m. kovo 28 d. iki birželio 1 d. – dalyvaujant projekte „Žmogaus dovana Žemei“.

„Žmogaus dovana Žemei“

I etapas. Žemės valanda. 2020.03.28

II etapas. Šokis Žemei. 2020.05.01-2020.06.01

III etapas. Laimingas vanduo. 2020.05.01-2020.06.01

Tegul ir 2020 metai Žemę skalaus Žmogaus inicijuota rūpestingumo, dėkingumo, meilės, bendrystės, švaros ir sąmoningumo banga.

PROJEKTO „ŽMOGAUS DOVANA ŽEMEI“ III ETAPAS

LAIMINGO VANDENS AKCIJA

Pavasaris vis dažniau vilioja iš namų, norisi su šeima ar draugu nors trumpai pasigėrėti gamtos veržlumu. Tad jei lankysitės vandens pakrantėse, pastebėsite užterštas vietas, nelikite abejingi – išvaduokime gamtą ir ji mums padėkos. Bet nebūtina rasti šiukšlių, kad galėtum pabendrauti su vandeniu, palinkėti jam būti švariam, tyram, laimingam. Ar žinote, kaip smagu rašyti vandens paviršiuje? Taip pat šaunu dekoruoti, išrašyti akmenėlį ir dovanoti jį upei ar ežerui. Ir, žinoma, vandeniui labai patiktų pakrantėje paliktas laimingo vandens lašelis.

O gal jūs turite savo būdą bendrauti su vandeniu? Užfiksuokite jį fotografijoje ar trumpame video ir III-iojo etapo atspindžius iki birželio 1 d. atsiųskite užpildę šią formą:


Trumpas pasidalijimas apie Laimingo vandens akciją

Įstaigos pavadinimas *

Apskritis *

Laimingo vandens akcijos nuotraukos *


Akcijos vaizdo medžiagos nuoroda iš youtube.com

Dalyvių skaičius*

Trumpas pasidalijimas apie Laimingo vandens akciją *

Atsakingas asmuo *

Atsakingo asmens el. pašto adresas *

Atsakingo asmens tel. nr. *

Jeigu reikalingi vardiniai dalyvio raštai, įskaitant atsakingus asmenis, nurodykite Vardus Pavardes juos atskirdami kableliais.

Dalyvio diplomai visoms įstaigoms elektroninėje versijoje PDF formatu bus išsiųsti iki birželio 30 d.

Pateikdami atspindžius Laimingo vandens akcijos dalyviai visam autorių teisių apsaugos laikotarpiui neatlygintinai suteikia Gyvosios planetos organizatoriams neišimtines teises atgaminti, išleisti, viešai skelbti, platinti pateiktas nuotraukas ar jų kopijas, video, atsiliepimus Lietuvoje ir užsienyje.

Kiekvienas dalyvis, dalyvaudamas Laimingo vandens akcijoje sutinka, kad jo nuotraukos ar jų kopijos, video galės būti panaudojami Gyvosios planetos organizatorių ir rėmėjų nekomercinėms reikmėms, nurodant informaciją apie autorių.

Laukiame jūsų atsiliepimų nuo gegužės 1 d. iki birželio 1 d.
Prašome tiksliai pateikti duomenis, nes pagal tai bus ruošiami dalyvių diplomai Jūsų įstaigai, kolektyvui (klasei, grupei) bei vardiniai raštai.

Daugiau informacijos apie projektą “Žmogaus dovana Žemei”: https://gyvojiplaneta.lt/projektas-zmogaus-dovana-zemei/

Pagarbiai,
“Gyvosios planetos”, “Apkabinkime Žemę ir “Laimingo vandens” komanda

Kontaktai:
koordinatorė Jurga Norkienė, laimingasvanduo@gyvojiplaneta.lt, tel. 8 610 22746.