Brangūs Žemės draugai, projekto „Žmogaus dovana Žemei“ dalyviai! 

Kaip jau žinome, siekdama pažaboti koronaviruso plitimą, Vyriausybė paskelbė karantiną Lietuvoje nuo kovo 16 iki 30 dienos. Todėl pranešame, kad viešas renginys Vilniaus rotušės aikštėje, skirtas Žemės valandai, kovo 28 d. neįvyks. Tačiau… kodėl  gi mums nenusiuntus meilės žinutės Žemei, o per ją – Žmogui ir nepasakius, kad nepaisant nieko, TU MUMS RŪPI, ŽEME? Dabar ypač svarbu tai išreikšti. 2020 m. kovo 28 d. nuo 20.30-21.30 val. vietos laiku žmonės visame pasaulyje vienijasi dėl šio tikslo. Būkime ir mes to dalimi.

Kaip tai organizuoti, kai švietimo įstaigose karantinas? Mes siūlome:

*  informaciją apie Žemės valandą kelti į Jūsų švietimo įstaigos tinklapį, kviečiant vaikus, pedagogus prisijungti prie šios akcijos namuose, uždegant žvakelę, o gal suformuojant iš jų mandalą ar kokį nors gražų simbolį, kaip dėkingumo ženklą Žemei, Lietuvai, protėviams, šeimoms… O gal Jūs turite susirašinėjimo erdvę FB ar gmail-e ir galite per tai duoti žinią? Sklisti žiniai yra begalė kelių ir Jūs juos žinote 🙂

* Gyvosios planetos Facebook’o paskyroje, įvykiuose, pažymėti „Dalyvausiu“ (https://www.facebook.com/events/198779291448743/?active_tab=discussion) ir dalytis šia žinia su savo draugais, pažįstamais, galbūt jie irgi norės būti to dalimi.

* Po Žemės valandos paskatinkite savo įstaigos dalyvius atsiųsti  atspindžius Jums, brangūs pedagogai, ir įkelkite juos, užpildę šią formą: http://apkabinkimezeme.lt/zmogaus-dovana-zemei-i-etapas-zemes-valanda/. Svarbiausia įkelti 3 geros kokybės nuotraukas. Jei turėsite daug nuotraukų iš skirtingų namų, šeimų, siūlome daryti koliažus. Video nėra būtinas, bet jei turėsite ir norėsite pasidalinti, jis neturėtų būti ilgesnis nei 1-2 min. ir turėtų būti įkeltas į youtube.com, kuriame gautą nuorodą įrašykite atspindžių formoje.

* O galbūt Jūs norėsite pasakyti visam pasauliui, kad Jums rūpi Žemės ateitis, o per tai ir mūsų, žmonių? Tuomet galite tiesiog apie tai pranešti Žemės valandos organizatoriams, užpildydami šią formą.

Dar šiais metais vyks pasaulio lyderių konferencijos, forumai, kur bus priimami sprendimai, skirti spręsti globalias problemas 10-mečiui į priekį. Tegul mūsų balsai tampa liudijimu, kad mums tai rūpi.

Taigi projektas „Žmogaus dovana Žemei“ tęsiamas, tik jo etapų laikas bus koreguojamas.

I etapas: Žemės valanda. 2020 m. kovo 28 d.

II ir III etapų tikslios datos bus paskelbtos, kai stabilizuosis padėtis dėl pandemijos, šiai dienai esame numatę gegužės mėn. pabaigą bei birželio pradžią.

O dabar – tegul mūsų širdyse visada būna vietos Meilei, Dėkingumui, Atjautai, Ramybei ir Drąsai 🙂

Iki susitikimo, brangieji 🙂 .

Su meile ir dėkingumu,
Asociacijos „Gyvoji planeta“ komanda

Kontaktinis asmuo:
Dalia
dalia@gyvojiplaneta.lt
Tel. +370 601 19357