Veržliam pavasariui pažadinus gamtą, su džiaugsmu pristatome ekologinį kūrybinį projektą
„MANO DRAUGAS – VANDUO’19“, kuriuo ir vėl skatiname vaikus patirti tyrėjų nuotykius bei kūrybos džiaugsmą gamtoje. 

Kviečiame Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas aktyviai dalyvauti. Pagalvokime kiekvienas ir visi kartu, kuo galiu pasidalinti su DRAUGU!

Visą informaciją apie projektą rasite nuostatuose.

Kviečiame registruotis iki kovo 19 d.: REGISTRACIJA

Visada Jūsų,
Projekto “Laimingas vanduo” komanda,
Asociacija “Gyvoji planeta”

 

*******

“LAIMINGAS VANDUO” ir vėl kviečia mokyklinio amžiaus vaikus ir jaunimą dalyvauti bendrose projektinėse veiklose. Jungsimės į interaktyvų pilietiškumo tinklą, kartu tirsime Lietuvos ežerus ir upes, kursime plakatus ir matuosime veiklų vertę.
Išsami informacija apie projekto veiklas ir organizavimą – nuostatuose.

Iki susitikimo gamtoje,
Projekto komanda

*******

 

Veržlus pavasaris kviečia kurti ir džiaugtis

Fotografijų konkursas “Vandens gyvybė” projekto “Laimingas vanduo – Lietuvos gyvastis” dalyvių – mokinių kūrybinis etapas.
Visą projekto laikotarpį mokiniai stebėdami savo aplinkoje esančius vandens telkinius, fotografavo gyvūniją ir augaliją. Atėjo metas pasidžiaugti sustabdytomis akimirkomis, gražiausiais gamtos vaizdais.

Taigi, kviečiame organizuoti visų darbų peržiūrą ir atrinkti 1-3 įspūdingiausius savo komandos darbus, kurie dalyvaus fotografijų konkurse.

Viešas simpatijų konkursas vyks socialinio tinklo Facebook’o paskyroje Akcija “Laimingas vanduo”.
Balsavimo pradžia gegužės 19 d. 9 val. – pabaiga gegužės 21 d. 9 val. Daugiausiai “patinka” surinkę trys kūriniai bus skelbiami nugalėtojais. Kviečiame aktyviai dalyvauti!

***

Visus mokslo metus mokyklose šurmuliavo projekto “LAIMINGAS VANDUO – LIETUVOS GYVASTIS” dalyviai, savo veiklų gausumu neatsiliko ir darželinukai, prisijungę nuo pavasario.
Su veržlia pavasario žaluma atslinko paskutinis projekto mėnuo, raginantis apsižvalgyti ir įsivardinti nuveiktus darbus, džiaugtis ir dėkoti.

Laukiame Jūsų rezultatų iki gegužės 24 d.
ANKETA DARŽELIAMS
ANKETA MOKYKLOMS

Su linkėjimais,
Projekto komanda

*******

Sveiki, mieli Vandens ir Žemės draugai !

 Gimsta naujos gražios iniciatyvos !
Pristatome projektą

„LAIMINGAS VANDUO – LIETUVOS GYVASTIS”

Maloniai kviečiame Lietuvos ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenes:
vaikus, auklėtojus ir tėvus dalyvauti ekologiniame – kūrybiniame projekte.

Jame, per įvairias pažintines ir kūrybines veiklas padėsime ugdyti vaikų pilietiškumą, saviraišką, plėsti kultūrinį akiratį ir ekologinį sąmoningumą, skatinti gamtai draugišką elgesį.

Visą informaciją apie projekto sąlygas rasite nuostatuose.

Kviečiame registruotis !

REGISTRACIJA

Projekto koordinatorės
Jurga Norkienė
Rimantė Černiauskaitė – Kėrienė
Loreta Valuckienė

 

*******

Š. m. lapkričio 13 d. 11 val. Šv. Kristoforo gimnazijoje (Kazliškių g. 4, Vilnius) vyks edukacinė paskaita mokiniams su Lietuvoje viešinčiu garsiu islandų rašytoju, aplinkosaugininku, aktyviu visuomenininku Andri Snær Magnason. Renginį veda geografė dr. prof. Dovilė Krupickaitė.
Tai projekto “Laimingas vanduo – Lietuvos gyvastis” keliaujančių edukacijų etapas.

Projekto organizatoriai – asociacija “Gyvoji planeta” ir VšĮ “Open minds”.
Rėmėjai – Lietuvos mokinių neformalaus švietimo centras ir Šiaurės ministrų taryba.

*******

DRAUGYSTĖS NAUJI VARDAI

Saulei perkopus į pavasario aruodus – nuo 2017 metų kovo iki gegužės mėnesio galo Lietuvos mokyklose ir darželiuose šurmuliavo organizacijos „Gyvoji planeta“ inicijuotas ekologinis projektas „MANO DRAUGAS – VANDUO“.

Šiuo projektu kvietėme – „Pagalvokime kiekvienas ir visi kartu, kuo galiu pasidalinti su Draugu!”

Draugystė prasideda pažinimu, susidomėjimu, noru susitikti vėl ir vėl. Kad ji nenutrūktų, reikia pasiryžimo puoselėti santykius ir būti dėmesingu.  Nuoširdumą ir stiprią draugystę atpažįstame iš noro dalintis su draugu tuo, ką turime geriausia, išsakyti savo svajones ir troškimus.

Į darbelius įpynėme dėmesį globojamam tvenkiniui, savo širdies šilumą bei meilę gamtai.
Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla.

Švarindami aplinką ne tik padarome gerą darbą, bet kartu ir patys pailsime būdami gamtoje, mokomės pažinti augalus, vabaliukus, medžius, paukščius. Mokomės būti gamtoje, gyventi ir saugoti tai, kas mums brangiausia: tyrą orą, švarų vandenį, gražų kraštovaizdį, švarią aplinką.
Klaipėdos r. Lapių pagrindinės  mokyklos dalyviai, surengę net 4 „Laimingas vanduo“ akcijas.

Mums prie jo (Dvarčionių karjero) gera, smagu, įdomu, mes juo rūpinamės <…> , bet DRAUGU niekada jo nevadinome. Šis žodis visai kitaip suvirpino mūsų širdis.
Vilniaus „Molinuko“ darželio dalyviai.

Tai tik keli pasidalinimai iš gausos įspūdžių ir nuoširdžios vaikų kūrybos, kuri liejosi dainomis, šokiais, eilėmis, piešiniais ir net vandens šnekos įgarsinimu 🙂 . Projekto atspindžius galime pamatyti čia.

Džiaugiamės, didžiuojamės ir dėkojame kiekvienam dalyviui – vaikams, mokytojams, auklėtojams, tėvams.  Jūs kurkite, o mes jums padėsime! Jau laukiame naujų susitikimų gamtoje, būkime laimingi!

Projekto koordinatorės ir komanda “Laimingas vanduo”
Jurga N.,  Neringa A., Marija A.

   

 

*******

Masaru Emoto Taikos projekto direktorė ir ambasadorė Michiko Hayashi 2017 m. gegužės 29-30 d. viešėjo Lietuvoje organizacijos “Gyvoji planeta” kvietimu. Buvo aptartas tolimesnis bendradarbiavimas ir Taikos projekto atstovavimas Lietuvoje.

Trumpo vizito metu įvyko paskaita apie M. Emoto vandens tyrinėjimus bei jo inicijuoto Taikos projekto veiklą. Taip pat Michiko Hayashi mielai sutiko pravesti vandens laiminimo ceremoniją pagal M.Emoto tradiciją.

Labai įdomus kelių etapų vyksmas – pradžioje erdvė ir vanduo veikiami 528 Hz dažnio rezonansu (tokio dažnio vibracijos veikia DNR lygmenyje) po to kalbami sakralūs žodžiai (japoniškai) “dangaus atvėrimui”, toliau seka susitaikymas ir padėka vandeniui ho – oponopono tradicija (šįkart skambėjo anglų kalba), tai pasaulyje paplitusi susitaikymo, meilės ir dėkingumo malda:
“Vanduo, atsiprašau tavęs,
Vanduo, prašau man atleisti,
Vanduo, aš myliu Tave
Vanduo, dėkoju Tau. “.

Tuomet kuriamas aukso spalvos šydo virš vandens telkinio vaizdinys. Ir … dainuojama „Odė džiaugsmui“, anot M. Emoto – muzika, daina labai patinka vandeniui :). Gražu, tiesa?

 

 

 

 

 

Pabaigoje Michiko parodė, kaip kamertonu liečiant kalnų krištolo kristalą, taip pat galima praturtinti erdvę ir vandenį subtilia vibracija.

Taip buvo perduota Meilės ir Dėkingumo žinia viso pasaulio vandenims, o tiesiogine jos laidininke tapo Vilnelės upė Vilniuje!

 

Pasisekė ne tik Vilnelei. Ceremonijos metu siunčiamą žinią, energijas sugėrė ir vanduo mažame stiklo buteliuke pastatytame ant upės kranto. Taip turėjome galimybę pernešti informaciją ir perduoti “gyvai” Kalnuotės dviems tvenkiniams. Tai netrukus ir įvykdėme. Buteliukas mažas, bet žiniai perduoti užtenka tiek nedaug…

Sužavėti gerbiamos viešnios iš tolimojo Tokijo energingumu ir šiluma.  Dėkojame ir laukiame kitų susitikimų !

*******

Masaru Emoto projektas ir Lietuvai siunčiama žinia apie vandenį

Džiaugiamės, kad Masaru Emoto Taikos projekto direktorė ir ambasadorė Michiko Hayashi atvyksta į Lietuvą, ir 2017 m. gegužės 29 d. 18 val. kviečiame į paskaitą apie M. Emoto vandens tyrinėjimus bei jo inicijuoto Taikos projekto veiklą.

Paskaitoje iš pirmų lūpų išgirsite apie žymiojo vandens tyrinėtojo bazinius atradimus, pamatysite daug vandens kristalų nuotraukų, atskleidžiančių, kaip mintys, žodžiai ir viskas, ką mes matome ir girdime, daro tiesioginę įtaką vandens kristalų formavimuisi. Gražiausias vandens kristalas gimė veikiamas žodžių „Meilė ir dėkingumas“. Kadangi ir žmogaus kūnas, ir Žemė 70 proc. susideda iš vandens, akivaizdu, kaip labai jis susijęs su mūsų mintimis ir jausmais. Atskleisdamas tai žmonėms visame pasaulyje, ypač vaikams, M. Emoto taikos projektas siekia sukurti harmoningesnį pasaulį su meile ir dėkingumu.

*Michiko Hayashi nuo 2004 metų yra asmeninė M. Emoto asistentė, prisidėjusi prie M. Emoto vandens tyrinėjimų bei šviečiamosios veiklos (knyga „Žinia, kurią neša vanduo“ išplatinta visame pasaulyje 650 000 000 tiražu). Po M. Emoto mirties 2014m. tęsia jo pradėtą darbą: skaito paskaitas visame pasaulyje bei leidžia M. Emoto knygas.

Renginio organizatorius – Asociacija „Gyvoji planeta“.

http://gyvojiplaneta.lt/vandens-perduodama-zinia-ir-m-emoto-taikos-projektas/
https://www.facebook.com/events/1378594248896561/?fref=ts