Turbūt Jums jau teko girdėti apie Japonijos mokslininką Masaru Emoto (1943.07.22 – 2014.10.17). Kitaip jį galime pavadinti “Vandens globėju“. Jis atskleidė ir moksliškai pagrindė, jog vanduo yra gyvas, reaguoja į žmonių mintis, jausmus. Daugiau apie tai galite pasiskaityti: http://gyvojiplaneta.lt/sviesusis-masaru-emoto/

Asociacija „Planetos piliečių globalių taikių pokyčių sąjunga“ („Gyvoji planeta“) kviečia prisidėti prie Emoto taikos projekto, kuris pasaulyje vyksta nuo 2006 metų ir jame jau dalyvauja 22 šalys, išleidusios savo kalbomis knygelę vaikams. Šis projektas padeda vaikams suprasti meilės, dėkingumo ir kitų bendražmogiškųjų vertybių svarbą taikos pasaulyje. Juo siekiama, kad visus planetos vaikus pasiektų ši žinia:

„Aš esu vanduo. Vanduo yra gyvenimas. Taikus vanduo reiškia taikų aš ir tai reiškia taikų pasaulį“.

Kviečiame prisidėti prie šio gražaus ir prasmingo Taikos projekto bei pakartotinai išleisti knygelę mūsų vaikams. Tokiu veiksmu kartu pratęstume šio mokslininko šviesius darbus Žemėje. Šios knygelės, įgyvendinant šį projektą Lietuvoje, būtų dalijamos vaikams nemokamai.

Daugiau informacijos apie šį projektą, šalis, kurios jau išleido šias knygeles, galite rasti šiuo internetiniu adresu – http://www.emotoproject.com/english/picturebook.html.

Beje, kiekvienas rėmėjas gaus bent po 1 knygelę, žinoma, jei nurodysite savo kontaktus ir atsiųsite juos el.paštu: ieva@planetalive.org arba dalia@planetalive.org

Apytiksliai vienos M. Emoto knygelės vaikams “Žinia, kurią mums praneša vanduo” išleidimo kaina būtų apie 1 €.

Perduokime taikaus vandens žinią mūsų vaikams!

Norintys paremti knygelės leidimą, prašome paramą pervesti:

PLANETOS PILIEČIŲ GLOBALIŲ TAIKIŲ POKYČIŲ SĄJUNGA
Sąskaitos Nr. LT18 7300 0101 3473 8164
Juridinio asmens kodas: 303005870
Mokėjimo paskirtis: už M.Emoto knygos vaikams leidimą