2015 m. rugsėjo 16 d., 18 val. susibūrėme į “Laimingo vandens” akciją Vilniuje, Antakalnyje, prie Šilo tilto. Kaip jau įprasta, pasidarbavę “Apkabinome Žemę” ir palinkėjome Jai SVEIKATOS IR DŽIAUGSMO. Gražu, kai žmonės apsiima globoti vieną gamtos dalelę, puiku kai tęsiami pradėti darbai. Tęstinume slypi galinga jėga…

Tuo pačiu metu tai vyko Kaune, Nemuno saloje, prie tilto iš salos pusės, 18 val. Kontaktinis asmuo Nijolė, tel. 8 673 17204. Tą pačią dieną akcija vyko ir Šiauliuose, “Lapės” (Talkšos pakrantėje), 16 val. Kontaktinis asmuo Neringa, tel. 8 611 91564. Klaipėdoje galima buvo prisijungti 18 val., 1-oje Melnaragėje vyks “Laimingo vandens” ir “Apkabinkime Žemę” akcijos. Kontaktinis asmuo – Idalija, tel. 8 650 39500.

Tęstinume slypi galinga jėga, kurios dėka vis daugiau žmonių sužino, kaip svarbu ne tik gėrėtis gamta, bet ir būti jos užtarėjais. Todėl kviečiame pasižiūrėti, kaip gyvuoja pavasarį švarinta vieta, kur darbavomės kartu su akcija “Darom”.

Antakalnio gyventojai labai skundėsi, kad niekas be akcijos “Darom” kitu metu nešvarina pakrantės. Gal galėtumėme pagloboti šią vietą ar kurį nors kitą visuomeninį vandens telkinį. Galėtumėme pamatyti savo darbų vaisius.

Vilniuje rinkomės prie Šilo tilto, aikštelėj šalia gaisrinės.

Juk žmogus gali ne tik numesti šiukšlę, bet ir ją pakelti, atsiprašydamas Žemės, čia augančių augalų, gyvūnijos. Pažvelgus į pro šiukšles žydinčias gėles, čia gyvenančias gulbes galima tik padėkoti ir mokytis iš Žemės atlaidumo, besąlyginės meilės ir tvirtybės. Susitikime ten, prie vandens, kad Žemė lengviau atsikvėptų. Pasiimkite šiukšlių maišų ir pagalbinių priemonių. Iki susimatymo 🙂