Kuomet praktikuosime sąmoningą kvėpavimą bei postulatus, susijusius su Vandens elementu, tai padės mums susijungti su gilumine mūsų dalimi, pasąmone, moteriškąja išmintimi. Praktikos padės grąžinti ramybę emocijoms, geriau sutarti su moterimis- motinomis, dukromis, mylimąja, senele, moterimi kolege ir panašiai. Šios praktikos prisodrins limfinę, šlapimo šalinimo sistemas, inkstus gyvybinės energijos, švelniai valys, palaikys, skatins, harmonizuos svatisthanos čakros veikimą, vadinasi, padės tinkamai funkcionuoti taip pat lyties bei gimdymo organams, mokys harmoningai, nedramatiškai prisitaikyti prie aplinkos, geriau ją suprasti intuicijos, nuojautos lygyje.

Šventas šventas šventas yra mano Vanduo
Šventas šventas tyras yra mano Vanduo
Šventas šventas gyvastingas yra mano Vanduo

Šventas šventas palaimintas yra mano Vanduo
Šventas šventas gydantis yra mano Vanduo
Šventas šventas švytintis yra mano Vanduo

Šventas šventas mylintis mano Vanduo
Šventas šventas apvalantis yra mano Vanduo
Šventas šventas sakralus yra mano Vanduo

Darbas su vandens stichijos postulatais taip pat padės susitaikyti su savimi, pamilti save tokius, kokie esame, – tai yra padės išgyventi besąlyginę meilę visų pirma sau, kad vėliau galėtumėte tai nešti aplinkiniams. Švento vandens būvis – tai besąlyginės meilės, visa aprėpiančios globos, visko priėmimo meilėje būvis, tai šventos Kosminės Motinos būvis. Laimė yra prie to prisiliesti nors retkarčiais – padovanokite sau. Tai atneš Jums ramybę, vidinę taiką, nepretenzingos ir gajos lyg žolė meilės būseną.

Šios praktikos taip pat padės susisiekti su vandeniu savyje, fiziniame kūne, transformuoti jį šventumo, tyrumo link, naikinti jame ligų, mirties energijas keičiant jas į gyvenimo, džiaugsmo, jaunystės vibracijas.

Šventas šventas šventas yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas tyras yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas gyvas yra Mūsų Vanduo

Šventas šventas palaimingas yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas spindulingas yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas gydantis yra Mūsų Vanduo

Šventas šventas mylintis yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas valantis yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas sakralus yra Mūsų Vanduo

Tikiu, jog postulatai, sujungiantys vandens bei šventumo, tyrumo sąvokas ir sąmoningą sujungtą kvėpavimą, gali transformuoti vandens struktūrą ne tik mūsų viduje, bet ir aplinkoje, planetoje, net jeigu nesame tuo metu šalia vandens telkinio, tačiau taikiai nusiteikiame, jog savo sąmonėje susijungsime su planetos vandenimis. Juk tuomet veikiame minties bei astraliniame lygiuose, o juose nėra tokių atstumo ar laiko ribų kaip materialiame lygmenyje. Plačiau…

N. Gabija Wolmer