1. 2017-03-24
Kretingos rajono Grūšlaukės mokyklos – daugiafunkcio centro priešmokyklinės grupės 12 moksleivių, kurie dalyvauja projekte „MANO DRAUGAS – VANDUO“ prie tvenkinio, esančio Grūšlaukės kaimelyje (Kretingos raj. Darbėnų seniūnijoje.)
aprinko šiukšleles, jas išmetė į atliekų konteinerį. Visi kartu smagiai sudainavo dainelę – pasisveikinimą su ežeru. Ratelyje davė priesaiką saugoti ežerą, ji teritoriją, augalus, paukščius. Stebėjo nykią pavasario augaliją. Tvenkinyje apsigyvenusių paukščiukų nematėme.
2. Iš vaikų piešinių padarėme plakatą. Sukūrėme trumpą filmuką.
3. Praktinės veiklos “Vanduo – gyvybės šaltinis” akimirkos. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai susipažino su vandens būsenomis, pro mikroskopą stebėjo vandenyje augančių dumblių mėginį, tyrinėjo vandenį. Aptarė, kas teršia vandenį ir ar gali tokiame vandenyje gyventi vandens gyvūnai ir augti augalai, dumbliai?
4. 2017-05-03
Kretingos rajono Grūšlaukės mokyklos – daugiafunkcio centro PUG 13 mokinių komanda
suorganizavo ir dalyvavo švaros akcijoje „MANO DRAUGAS – VANDUO“ prie Grūšlaukės tvenkinio. Kartu su 1-4 klasių mokiniais rinkome šiukšles. Mūsų tikslas buvo ne tik surinkti šiukšles, bet ir stebėti besikeičiančią gamtą. Radome jau pražydusias kiaulpienes ir šaltpusnius, paaugo žolė, prasiskleidė medžių pumpurai. Padirbėję, pažaidę gaudynėmis, linksmi ir truputį pavargę grįžome į mokyklą.
5.  Šokis- žaidimas „Upytėlė teka…“, skirtas mūsų draugui – Grūšlaukės tvenkiniui.

Dalyvių skaičius: 19 vaikų (ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas)., 1 pedagogė, 1 pedagogo padėjėja.
„Laimingo vandens“ akcijos – 2.