„Nykštuko“, „Žiogelio“ gr. vaikai Kauno „Draugystės“ parke prie globojamo tvenkinio su žiūronais stebėjo paukščius ant žemės, plaukiojančius vandenyje, medžių viršūnėse. Žiūronai pagelbėjo stebint vandens augmeniją, susipažino kokie dumbliai auga tvenkinio dugne. Per padidinimo stiklą stebėjo bundančios gamtos pėdsakus: žalius lapelius, ropojančias skruzdėlytes. Vaikams buvo labai įdomu, kad žiūrėdami pro padidinamą stiklą viskas atrodė didesnis ir net mažas vabaliukas atrodė kaip didelis, ant lapelių matė įvairius taškelius. Patyrinėję gamtą tvenkinyje pamatė jau kelias parskridusias antis ir krante vaikštančius balandžius.
„Pelėdžiuko“ grupės vaikai stebint gamtą įtvirtino laukinių paukščių pavadinimus bei jų išvaizdą. Žaidimų aikštelėje bėgiojo, laipiojo, čiuožinėjo ir suposi ant įvairių sūpuoklių. Tai padėjo stiprinti vaikų sveikatą, tobulinti judesius ir tarpusavio bendravimą. Taip pat, vaikai pajautė gamtos budimą, apkabindami medžio kamieną, pasijautė tikrais gamtos saugotojais bei svarbia gamtosaugos dalimi.
„Varpelio“, „Žirniuko“ gr. vaikai parko teritorijoje, rinko ir rūšiavo įvairias šiukšles (stiklas, plastikas, popierius). Sužinojo į kokios spalvos konteinerius rūšiuojamos atitinkamos atliekos, o gamta be šiukšlių ypatingai graži.
„Ežiuko“, „Saulutė“, „Katinėlio“, „Boružėlės“ gr.auklėtojos, muzikos pedagogė Kristina bei kūno kultūros pedagogė Rasa prie tvenkinio šoko, dainavo, sportavo, piešė – visaip linksmino pavasarinį tvenkinį. Dainos, sportas, piešinys – tai dovana tvenkiniui.

Dalyvių skaičius: 180 vaikų, 20 pedagogų, 20 tėvų.
„Laimingo vandens“ akcijos – 4.