Brangūs Žemės draugai, šiame pokyčių laike tęsiame veikti dėl gamtos – mūsų namų, klestinčios gyvybės Žemėje. Todėl „Gyvosios planetos“ komanda su dideliu džiaugsmu pristato Jums naują iniciatyvą

„ŽEMĖ – MYLINČIO ŽMOGAUS RANKOSE“

Ko reikia šiai iniciatyvai?

  • Gerų darbų atliktų dabar, puoselėjant Žemę ir jos gyvybę.
  • Dosnumo dalijantis.

Iniciatyvos trukmė: nuo  2022-03-07 iki 2022-04-22

Norite tapti šios iniciatyvos dalyviu?

  1. Registruokitės (registracija vyko nuo 2022-02-20 iki 2022.03.07)
  2. Parodykite, kaip iniciatyvos laikotarpiu rūpinatės Žeme, gyva būtybe, esančia šalia (medžių sodinimas, gamtos švarinimo talkos, gyvūnėlių globa, savanorystė ar kiti geri darbai, užfiksuoti nuotraukose, kurios vėliau būtų sukeltos į video medžiagą, arba tiesiog filmuota medžiaga).
  3. Įtvirtinkite savo gerus darbus „Laimingo vandens“ akcija (plačiau: https://laimingasvanduo.lt/apie-projekta/kaip-isijungti/). Kviečiame aplankyti vandens telkinį, surinkti šiukšles jo pakrantėje, tuomet ant kranto suformuoti laimingo vandens lašelį. Taip perduosite mylinčio žmogaus žinią – atsiprašymą, meilę, dėkingumą vandeniui. Akciją užfiksuokite vaizdinėje medžiagoje, registruokite datą, vietovę (pvz., Nėries upė Vilniuje ties Žirmūnais), dalyvavusių žmonių skaičių.
  4. Iki 2022-04-22 atsiųskite savo veiklų atspindžius video formatu (iki 1 min. trukmės), užpildę šią atspindžių formą.

Tegul mūsų, Žmonių, darbai ir žinia, perduota vandeniui, bus lyg švelnus ir globojantis Žemės ir visos gyvybės joje apkabinimas.

„Gyvoji planeta“ komanda

Kontaktiniai asmenys:
Dalia, tel. +370 601 19357, dalia@gyvojiplaneta.lt
Jurga, tel. +370 610 22746, laimingasvanduo@gmail.com