KAUNO L./D. „ATŽALĖLĖ“. Žemės meno kūrybinė veikla, atspindinti dėkingumą vandeniui ir žemei. Kūrinys atliktas gamtinėje aplinkoje, prie Nemuno pakrantės, iš natūralios gamtinės medžiagos. Mūsų Žinia vandeniui: „Vandenuk, tu mums labai reikalingas, tavęs reikia visam pasauliui, be tavęs viskas išdžiūtų ir pavirstų į juodą spalvą“.
MAŽEIKIŲ L./D. „BITUTĖ“. Akmeninės bitutės. Tai tėvelių, vaikų darželio pedagogų kurtos bitutės iš akmenų, kurios puošia darželio kiemą. Kuriant šį darbą panaudoti įvairių formų ir dydžių akmenys. Mūsų Žinia vandeniui: Vanduo, Tu reikalingas mums visiems ir mažiems ir dideliems. Be tavęs nebūtų gyvybės, todėl tave saugosime ir globosime. Būk švarus ir laimingas.
KLAIPĖDOS „ŠALTINĖLIO“ MOKYKLA – DARŽELIS. Kūrinyje pristatomas saulės simbolis žemėje iš akmenukų, kiaulpienių ir medžio šakų. Akmenukai simbolizuoja šaltą žemę, kuri vis dar prisimena žiemą, kiaulpienės - vis šiltesnes pavasario dienas, juk jos pačios pirmos kelią galvytes saulės link ir pievas nudažo geltonai, medžio šakos simbolizuoja tuoj atgyjančią gyvybę, pumpurų išsiilgusias medžio šakas. Idėja gimė bevaikštant darželio kieme, besigrožint akmenukų įvairove, kiaulpienėmis nudažytomis pievomis bei medžio šakų gausumu. Mūsų Žinia vandeniui: Vandens lašas – tai mūsų pasaulis.
KĖDAINIŲ R. ŠĖTOS GIMNAZIJA. Pavadinimas „Saulės šypsnis vandeniui“. Priemonės: akmenukai, kankorėžiai, sausos medžio šakelės. Mūsų Žinia vandeniui: „Švarūs upelių vandenys, sruvenkit į jūros vandenų gelmes“.
UTENOS VYTURIŲ PROGIMNAZIJA
AUKŠTELKĖS PAGRINDINĖ MOKYKLA. Mokinių pasirinktoje erdvėje sukurtas menas, susijęs su šalia esančiu tvenkiniu. Kūrinys įsiliejo į vietos gamtovaizdį, tapo neatsiejama jo dalimi. Mokiniai dirbdami su natūraliomis medžiagomis, būdami gamtoje, įsiklausė į ją suvokdami gamtos procesus. Pats žemės meno kūrinys, sukurtas tik iš vietoje, šalia tvenkinio randamų medžiagų. Mūsų Žinia vandeniui: Vanduo - tu gyvybė, jėga, energija, sveikata ir viso ko pradžia.
RASEINIŲ VIKTORO PETKAUS PAGRINDINĖ MOKYKLA. Savo Žemės meno kūrinyje pavaizdavome vandens lašą, naudodami akmenukus, šakeles, pavasarines gėles ir tarsi apsaugome jį, apglėbdami rankomis. Mūsų Žinia vandeniui: Lašas prie lašo – kaitrios saulės iš Žemės išgarintas ir vėl iš debesies atgal į Žemę grįžtantis, krištoline rasa rytais ant žolės švytintis, upeliukais, šaltinėliais į upes ar ežerus atbėgantis, o iš ten – į jūras ar vandenyno platybes susiliejantis... Vanduo – gyvybės, energijos, švaros šaltinis. Žmogus ir Žemė be jo – tai dykuma, troškulys, sausra... Kaip vandens lašas prie lašo neša gyvybę, taip ir mes ranka rankon turime jį saugoti ir branginti. Todėl pažadame: tvarkysime mums brangios Dubysos pakrantes, kaupsime žinias apie gamtą ir jos turtus, nes juk ir mes patys – gamtos dalis.
VILNIAUS „ATEITIES“ MOKYKLA. Kūrinio pavadinimas „Mes mylime vandenį, mes mylime Žemę“. Mūsų Žinia vandeniui: Vanduo, mes tave mylime! Tu - mūsų gyvenimas!
ALYTAUS VIDZGIRIO PAGRINDINĖ MOKYKLA. Padovanojome žemei ir vandeniui žuvytę. Mokiniai, stebėdami vandens gyvūnus, matė plaukiojančių mažų žuvyčių. Jiems jos labai patiko, todėl norėjo vieną iš jų įamžinti pakrantėje. Meninį kūrinį atlikome iš pakrantėje surinktos gamtinės medžiagos. Ten besiilsintys žmonės ėjo pažiūrėti mūsų darbelio, dėkojo už papuoštą pakrantę ir kvietė tą daryti dažniau. Mūsų Žinia vandeniui: Vandens lašeli, tu mums labai svarbus, tavyje slypi visos žemės gyvybė, tu jauti ir girdi kaip ir mes.
ŠĖTOS GIMNAZIJOS SKYRIUS - PAGIRIŲ ADOMO JAKŠTO DAUGIAFUNKCIS CENTRAS. Žemės meno kūrinys - „Saulės, žemės ir vandens ratas“. Augalų žiedai ir lapai, akmenukai, šakelės. Matmenys – skritulio skersmuo 120 cm. Mūsų Žinia vandeniui: Mes mylime žemę, saulę, švarą ir tyrą vandenį.
RIETAVO SAV. TVERŲ GIMNAZIJA. Žemės meno kūrinys: iš šieno pagaminta gulbė. Mūsų Žinia vandeniui: Vanduo - tai mūsų Žemės auksas, praturtinantis kiekvieną gyvą organizmą.
ROKIŠKIO R. KAMAJŲ ANTANO STRAZDO GIMNAZIJA. Sukūrėme meno kūrinį – širdelę iš pienių žiedų ir neužmirštuolių. Mes norime pasakyti vandeniui, kad jį mylime. Be vandens nebūtų mūsų. Mūsų Žinia vandeniui: Mes mylime tave, Vandenėli. Būk švarus, skaidrus, kaip neužmirštuolės žiedelis.
PRIENŲ R. ŠILAVOTO PAGRINDINĖ MOKYKLA. Pavadinimas: ,,Gamtos harmonija“. Medžiagos: įvairūs žolynai, kiaulpienės, akmenukai, smėlis, kriauklės, inkliuzijos, vėžiagyviai, kankorėžiai. Mūsų Žinia vandeniui: Kiekvienas žmogus savo pėdsakais gamtoje išreiškia žmogaus ir gamtos santykį.
KĖDAINIŲ R. AKADEMIJOS GIMNAZIJOS „KAŠTONO“ SKYRIUS. Pavadinimas „Žaliasis sūkuriukas“, kūrė „Kūlverstukų“ grupės ugdytiniai. Kūrybai panaudojom įvairiausius žolynus, medžio kaladėles. Mūsų Žinia vandeniui: Vanduo – kaip burtininkas, kuris daro įvairiausius stebuklus.