Nuo 2017 metų kovo iki gegužės mėnesio galo Lietuvos mokyklose ir darželiuose šurmuliavo organizacijos „Gyvoji planeta“ inicijuotas ekologinis projektas „MANO DRAUGAS – VANDUO“.

Šiuo projektu kvietėme – „Pagalvokime kiekvienas ir visi kartu, kuo galiu pasidalinti su Draugu!”

Draugystė prasideda pažinimu, susidomėjimu, noru susitikti vėl ir vėl. Kad ji nenutrūktų, reikia pasiryžimo puoselėti santykius ir būti dėmesingu.  Nuoširdumą ir stiprią draugystę atpažįstame iš noro dalintis su draugu tuo, ką turime geriausia, išsakyti savo svajones ir troškimus.

Į darbelius įpynėme dėmesį globojamam tvenkiniui, savo širdies šilumą bei meilę gamtai.
Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla.

Švarindami aplinką ne tik padarome gerą darbą, bet kartu ir patys pailsime būdami gamtoje, mokomės pažinti augalus, vabaliukus, medžius, paukščius. Mokomės būti gamtoje, gyventi ir saugoti tai, kas mums brangiausia: tyrą orą, švarų vandenį, gražų kraštovaizdį, švarią aplinką.
Klaipėdos r. Lapių pagrindinės  mokyklos dalyviai, surengę net 4 „Laimingas vanduo“ akcijas.

Mums prie jo (Dvarčionių karjero) gera, smagu, įdomu, mes juo rūpinamės <…> , bet DRAUGU niekada jo nevadinome. Šis žodis visai kitaip suvirpino mūsų širdis.
Vilniaus „Molinuko“ darželio dalyviai.

Tai tik keli pasidalinimai iš gausos įspūdžių ir nuoširdžios vaikų kūrybos, kuri liejosi dainomis, šokiais, eilėmis, piešiniais ir net vandens šnekos įgarsinimu 🙂 . Projekto atspindžius galime pamatyti ČIA.

Džiaugiamės, didžiuojamės ir dėkojame kiekvienam dalyviui – vaikams, mokytojams, auklėtojams, tėvams.  Jūs kurkite, o mes jums padėsime! Jau laukiame naujų susitikimų gamtoje, būkime laimingi!

Projekto koordinatorės ir komanda “Laimingas vanduo”
Jurga N.,  Neringa A., Marija A.