Kada ir kur

Brangūs taikos Žmonės,

2018 m. rugsėjo 21 dieną Jungtinių Tautų būstinėje suskamba Taikos Varpas, ant kurio yra užrašas „Tegyvuoja absoliuti taika pasaulyje“ (Long live absolute Word peace). Taip pradedama diena, primenanti apie taiką, jos reikšmę mūsų gyvenime. Ateiname pas Jus su pasiūlymu – švęskime TARPTAUTINĘ TAIKOS DIENĄ kartu,

susijungdami su kitomis pasaulio šalimis per renginius, skirtus taikai. Atraskime, kas mums yra TAIKA ir kuo galime prisidėti, kad Jos pasaulyje daugėtų.

Kaip tai padaryti? Plačiau skaitykite http://gyvojiplaneta.lt/tarptautine-taikos-diena-2018-09-21/

 

***

Besidžiaugdami gamtos teikiama atgaiva ir malonumais, neužmirškime pasirūpinti Ja, tuo išreikšdami savo meilę ir dėkingumą Žemei, Vandeniui. Juk mums smagiau vaikščioti, ilsėtis gražioje bei švarioje aplinkoje. Tad atvykę į parkus, gamtą prie vandens telkinių – pirmiausia apsidairykime ir apsišvarinkime.

Prisijunk ir Tu! Paprastais, konkrečiais veiksmais mes galime išreikšti savo meilę ir dėkingumą Vandeniui, Žemei.  Pakvieskime artimuosius, draugus prisijungti apvalymo akcijai labiau užterštose vietose.

Tegu upės ar ežero krantas pasipuoš iš natūralių medžiagų sudėtu laimingu lašeliu – žmogaus ir gamtos bendrumo ženklu.

Labai laukiame jūsų įspūdžių, pasidalinimų, pastebėjimų. Dalinkitės su mumis savo pergalėmis ir iššūkiais el. paštu laimingasvanduo@planetalive.org . Kaip kartu judame pirmyn, visada galite stebėti mūsų dienoraštyje ir statistikos skiltyje, taip pat Facebook’o Akcija „Laimingas vanduo“ paskyroje.

Gal vieną dieną pradės plaukti laimingų žmonių žinutės, kad nebėra ką švarinti – nė vienos šiukšlelės, vien tik laimingas vanduo 🙂

 

Iki susitikimo,
„Laimingo vandens“ komanda