Kada ir kur

Kaip ir suplanuota, balandžio 13 dienos pavakare įvyko akcija „LAIMINGAS VANDUO“. Susirinko smagi penkių suaugusių, dviejų vaikų ir vieno šuns kompanija 😀. Nėris ties Žirmūnais pasitiko mus vandeniu užliejusi dalį pakrančių ir dar neapsipylusi pavasarine žaluma. Maloniai nustebino pastebimai mažesnis šiukšlių kiekis pakrantėse (lyginant su ankstesne akcija)..

Matėme jau surinktų ir tvarkingai surikiuotų šiukšlių maišų eilę, praretintus krūmynus, bet aptikome ir vietinį sąvartyną – vienoje vietoje sukrautą atliekų nemažą stirtą. Dėl pastarosios nusprendėme susisiekti su Vilniaus savivaldybės viešosios tvarkos skyriumi, tai bus jau antras kartas, kai pranešame apie būtent šios vietos problemą  🙄.
Apsišvarinę, susirinkome prie vandens išreikšti atsiprašymą, dėkingumą ir meilę vandeniui, kvietėme palaiminimą, linkėjome tyrumo ir gerovės visiems pasaulio vandenims  💦.
Ir po akcijos – vidinio apsivalymo jausmas  👍.

***

Prisijunk ir Tu! Paprastais veiksmais mes galime išreikšti savo meilę ir dėkingumą Vandeniui, Žemei.  Pakvieskime artimuosius, draugus prisijungti apvalymo akcijai labiau užterštose vietose.

Tegu upės ar ežero krantas pasipuoš iš natūralių medžiagų sudėtu laimingu lašeliu – žmogaus ir gamtos bendrumo ženklu.

Labai laukiame jūsų įspūdžių, pasidalinimų, pastebėjimų. Dalinkitės su mumis savo pergalėmis ir iššūkiais el. paštu laimingasvanduo@planetalive.org . Kaip kartu judame pirmyn, visada galite stebėti mūsų dienoraštyje ir statistikos skiltyje, taip pat Facebook’o Akcija „Laimingas vanduo“ paskyroje.

Gal vieną dieną pradės plaukti laimingų žmonių žinutės, kad nebėra ką švarinti – nė vienos šiukšlelės, vien tik laimingas vanduo 🙂

 

Iki susitikimo,
„Laimingo vandens“ komanda